COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

Sentrum Auto AS
Mellomvika 3
8622
Mo i Rana

Sentrum Auto AS

Mellomvika 3
8622
Mo i Rana
Telefon : 75 13 99 60
Sentrum Auto AS

Kontakt detaljer for avdeling

Nye Biler

Åpningstider
Mandag-Fredag:0730 - 1630
Torsdag:0730 - 1900
Lørdag: Etter avtale
Telefon
75139960
Daniel Kristensen Salgssjef daniel@sentrum-auto.no

Tlf.direkte 99084890

Steinar Skåren Daglig Leder steinar.skaren@sentrum-auto.no
Tlf direkte 90566704

Brukte biler

Åpningstider
Mandag-Fredag: 0730 - 1630
Torsdag:0730 - 1900
Lørdag: Etter avtale
Telefon
75139960
Daniel Kristensen Salgssjef daniel@sentrum-auto.no

Tlf.direkte 99084890

Steinar Skåren Daglig Leder steinar.skaren@sentrum-auto.no
Tlf direkte 90566704

Yrkesbil

Åpningstider
Mandag-Fredag:0730 - 1630
Torsdag:0730 - 1900
Lørdag:Etter avtale
Telefon
75139960
Daniel Kristensen Salgssjef daniel@sentrum-auto.no

Tlf.direkte 99084890

Steinar Skåren Daglig Leder steinar.skaren@sentrum-auto.no
Telefon: 90 56 67 04

Finansiering og Forsikring

Åpningstider
Mandag-Fredag:0730 - 1630
Torsdag:0730 - 1900
Lørdag: Etter avtale
Telefon
75139960
Daniel Kristensen Salgssjef daniel@sentrum-auto.no

Tlf.direkte 99084890

Steinar Skåren Daglig Leder steinar.skaren@sentrum-auto.no
Tlf direkte 90566704

Service

Åpningstider

Mandag-Fredag: 0700 - 1630

Torsdag  0700-1900
Lørdag: Stengt

Telefon
75139960
Ole Morten Jordbru Teknisk leder Verksted ole.morten.jordbru@sentrum-auto.no

32 År hos Ford hjelper når du skal løse de største utfordringene.  Tlf.direkte 99084892

Jørgen Skåren Kundeveileder - Verksted og delelager jorgen@sentrum-auto.no
Tlf direkte 99084894
Tom Ove Bjerka Kundeveileder - Delelager,Verksted og Reklamasjon tom@sentrum-auto.no
Tlf direkte 99084893
Kenneth Sjonbotn Kundeveileder - Verksted og delelager - Stedfortre kenneth1@sentrum-auto.no

Verksted

Åpningstider
Mandag-Fredag: 0730 - 1530
Lørdag: Stengt
Telefon
75139960
Sondre Bonsaksen Lærling sondre@sentrum-auto.no
Kenneth Johansen Senior Tekniker - Verksted kenneth@sentrum-auto.no
Tlf direkte 99084895
Ronnie Øverleir Master Tekniker ronnie@sentrum-auto.no
Tlf direkte 99084896
Kristoffer Ødegård Mekaniker
Amer Hidic Mekaniker amer@sentrum-auto.no

Deler og tilbehør

Åpningstider

Mandag-Fredag: 0700 - 1630

Torsdag 0700-1900
Lørdag: Stengt

Telefon
75139960
Kenneth Sjonbotn Delelageransvarlig - Stedfortreder Teknisk leder kenneth1@sentrum-auto.no

Tlf.direkte 99084891

Jørgen Skåren Kundeveileder - Verksted og delelager jorgen@sentrum-auto.no
Tlf direkte 99084894
Tom Ove Bjerka Kundeveileder - Verksted og delelager tom@sentrum-auto.no
Tlf direkte 99084893

Administration/Regnskap

Åpningstider
Mandag - Torsdag: 0800 - 1600
Telefon
75139960
Steinar Skåren Daglig Leder steinar.skaren@sentrum-auto.no
Tlf direkte 90566704
Hans Skåren Økonomiansvarlig hans@sentrum-auto.no
Tlf direkte 91708713

Ledelse

Åpningstider
Mandag-Fredag: 0830 - 1600
Telefon
75139960
Steinar Skåren Daglig Leder steinar.skaren@sentrum-auto.no
Tlf direkte 90566704